HOME

Hotel Therma Dunajská Streda

Ak si želáte, pošleme Vám vždy správu s novými akciovými ponukami

E-mail:*
Meno:
(Vami zadané osobné a kontaktné informácie nebudú sprístupnené tretím osobám.)
 

Prečo práve do Dunajskej Stredy ....

V srdci regiónu vzácnych liečivých prameňov medzi Budapešťou, Piešťanmi a rakúskym Burgenlandom, len 36 km od Bratislavy leží mesto Dunajská Streda.

 

Z hĺbky 1600 metrov tu vyviera horúca termálna voda, plná blahodarných minerálov, ktorých liečivé účinky v oblasti reumatických ochorení spôsobili na Panónskej nížine nevídaný rozmach kúpeľníctva.

 

Dunajská Streda je tradičnou dovolenkovou destináciou pre týždňové a predĺžené víkendové wellness pobyty a pre organizovanie pobytových firemných a spoločenských akcií.

 

Táto oblasť je známa výbornou kuchyňou a množstvom príležitostí pre kultúrne a športové vyžitie, ako aj pre výlety k prírodným krásam v lužných lesoch okolo ramien Dunaja. Skoro v každej dedinke nájdete zaujímavý kaštieľ či peknú kúriu.

 
 
 

... a kvôli čomu do Hotela Therma****

Lebo je to oveľa Viac ako wellness hotel.
Príjemný personál
je pripravený splniť všetky Vaše želania.
"štyri hviezdičky zaväzujú
"
 
Šesťdesiattri komfortných izieb, prezidentský a novomanželský apartmán, priestranné kúpeľne. V príjemne ladenom interiéri si našli miesta aj diela medzinárodne uznávaných výtvarníkov z Dunajskej Stredy.
 
Japonské kúpele, saunový svet, balneoterapia, hydroterapia a naturmed procedúry. Hotel Therma**** s piatimi vnútornými bazénmi ponúka pod medzinárodným manažmentom konferenčnéwellness pobyty.
 
Kongresová sála vytvorená zlúčením sál ZERDA I. a II. je k dispozíciii pre prezentácie, školenia či konferencie s kapacitou 330 osôb v kinovom sedení, s kinoplátnom, stropným LCD projektorom a stropným ozvučením napojiteľným na ktorýkoľvek priestor hotela cez centrálny Sound Management.
 
American Bowling Bar - štýlový nočný klub - šípky, stolný futbal a diskotéka s kapacitou 80 osôb.
 
Prečo do Hotela Therma?
Kúpeľná atmosféra plná pohody.
. . . a Perfect Place To Do Absolutely Nothing But Relax."
 
Americké postele, znížené vane, minibar....
 
... room service, raňajky do postele....
Skutočná POHODA
 
Konferenciebanketing full servis. Šesť konferenčných priestorov spolu pre 550 osôb a široká ponuka doplnkového programu.
 
 

Exteriér Hotela Therma****

Hotel Therma****  je vzdialený od známeho Termal Parku s celoročnou prevádzkou a krásnym areálom len 300 metrov.

 

 
Príjemný dizajn z prírodných materiálov v hrejivých farbách, dosadený do množstva zelene a jemnej architektúry japonskej záhrady.

 

 
Pozorná obsluha Vás obslúži na dvoch terasách s kapacitou 80 miest nad japonskými jazierkami a jedinečnými vodnými kaskádami.

 

 

V Japonskej záhrade sa rozvaľte na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe.

 
Len päť krokov k vonkajšiemu relaxačnému bazénu SunDance Pool s ležadlami. Vedľa sa nachádza multi-športové ihrisko s umelou trávou a nočným osvetlením pre tenis, minifutbal, nohejbal a volejbal.

 

 
 

Interiér Hotela Therma****

Vitajte v Japonských kúpeľoch

Orientálny "feeling" zacítite už pri vstupe do foire. Koi kapre v jazierkach pod mostíkom a pyrane v akváriu, cez ktoré je vidieť do bazénovej časti.
 
 
Raňajky podávame v reštaurácii Zerda prípadne Jaeger salóne, a to formou bohatých švédskych stolov alebo si hostia môžu voľne vybrať z nášho ranného menu formou obsluhy.
 
 
A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít.
 
Pre svadby, oslavy a najmä spoločenské a firemné podujatia je k dispozícii 5 sál a salónov. Najväčší nedelený a bezbariérový priestor - Zerda Restaurant&Ballroom má kapacitu až 330 osôb pri raute a 240 pri stolovaní. Celková kapacita s pripojiteľnými priestormi pri stolovaní je 380 osôb.
 
Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. Biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.
 
Japan GrillBar
Na večierkoch, spoločenských eventoch - priamo pred vašimi očami medzi exotickou zeleňou - pripravujú kuchári na grile rôzne morské špeciality. Je to dobre odvetraná, vysoká zimná záhrada so zasklenou kopulou, určená  aj ako priestor pre fajčiarov.
 
Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov s ponukou  fľaškových ležiakov z celej Európy. Svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín z nášho archívu. Kapacita pre sedenie 32 osôb.
 
American Bowling Bar - štýlový nočný klub len pre hotelových hostí - 2 bowlingové dráhy, šípky, stolný futbal a diskotéka s kapacitou 80 osôb. Dať si pár pív, zopár partií a keď už zábrany padli, zatancovať či zaspievať si svoj hit na karaoke.
 
Jaeger Saloon - so štylizovanou výzdobou poľovníckych trofejí je ideálnym priestorom pre oslavy a školenia s kapacitou 30-50 osôb. Je priamo napojený na Zerda Ballroom, čím priestory tvoria kapacitu do 380 osôb.
 
CigarClub - v pohodlí hlbokej koženej sedačky si vychutnajte kvalitné cigáro, kvapku drahého koňaku a pritom si nerušene prečítajte čerstvú tlač z celého sveta či online správy cez WiFi pripojenie vo vašom notebooku.
 
V priestoroch Cigar Clubu sa nachádza unikátna expozícia zbierky vyše 300 kusov historických žehličiek.
 
Oddelenia Balneo&AsiaSpaNaturMed&Fitness sa nachádzajú na prízemí a v suterénnych častiach hotela na viac ako 1000 m2 plochy. Sú vybavené klimatizáciou a odvlhčovaním.
 
Danubiana Meeting Room na oddelenom podlaží hotela ocenia najmä manažéri pri tréningoch, prezentáciách či rokovaniach v užšom kruhu - elegantne vybavený priestor pre 12-15 osôb.