gastro

 

Gastronomické prevádzky

Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít. Gastronomická ponuka sa mení pre spokojnosť zákazníkov a podľa sezónnosti.

 

Raňajky podávame v Jaeger salóne prípadne v reštaurácii Zerda formou bohatých švédskych stolov alebo si hostia môžu voľne vybrať z nášho ranného menu formou obsluhy.

 

Pre svadby, oslavy a najmä spoločenské a firemné podujatia je k dispozícii 5 sál a salónov. Najväčší, bezbariérový priestor - Zerda Restaurant&Ballroom kapacitu až 330 osôb pri raute a 220 pri stolovaní.

 

Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. WiFi internetové pripojenie a biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.

 

Vo večerných a nočných hodinách je pre hotelových hostí vyhradený  American Bowling Bar s dvomi dráhami a Ambiente Wine&Beer Saloon s virtuálnou poľovníckou strelnicou LaserShot, reprodukovanou hudbou a tanečným parketom do 02:00.

 

Milá obsluha Vás obslúži na dvoch terasách nad japonskými jazierkami a vodnými kaskádami, dosadenými do množstva zelene a jemnej japonskej záhradnej architektúry.

 

Na večierkoch a spoločenských eventoch v Japan GrillBar-e naši kuchári pripravujú priamo pred vašimi očami morské špeciality na grile. Je to vysoká zasklená zimná záhrada s kopulou, určená aj ako priestor pre fajčiarov.

 

Rozvaľte sa na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazén a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením.

 

V intimite CigarClub-u, v pohodlí hlbokej koženej sedačky si vychutnajte kvalitné cigáro, kvapku drahého koňaku a pritom si prečítajte čerstvú tlač či  online správy cez WiFi pripojenie vo vašom notebooku. Ideálny priestor pre menšie oslavy do 30 osôb.

 

Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov a svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín. Pre tých najnáročnejších držíme aj pravé šampanské - Dom Pérignon, ročník 1998.

 

Jaeger Saloon - s hodnotnou výzdobou poľovníckych trofejí je ideálnym priestorom pre oslavy a školenia s kapacitou 30-50 osôb. Je priamo napojený na Zerda Ballroom, čím priestory tvoria kapacitu do 380 osôb.

 

Obľúbený Snack Bar ponúka nápoje a kompletnú ponuku nášho jedálneho lístka v neformálnej atmosfére a s výhľadom na záhradnú terasu.

 
 
 

Svadby, oslavy, školské stretávky

Pre svadby a oslavy je k dispozícii 5 sál a salónov. Najväčší, nedelený, bezbariérový priestor - Zerda Restaurant&Ballroom má kapacitu až 330 osôb pri raute a 240 pri stolovaní.
 
 
 

Firemné eventy, konferencie

Hotel má v jednom čase kapacitu pre spoločenské a firemné podujatia 550 osôb v 5 priestoroch. Celková kapacita Zerda Restaurant&Ballroom s pripojiteľnými priestormi je 380 osôb pri stolovaní. Kliknite si na  Referencie.

 
 
 

In-House Výstavy, prezentácie

Je v trende, že si firmy riešia rozšírenú prezentáciu svojich produktov vo forme viacdňovej výstavy pre pozvanú klientelu, pre ktoré Hotel Therma**** poskytuje dobré technické zázemie.
In House Výstava je spojená so školeniami, konferenciou, pohostením, pobytom a oddychovým programom pre klientov. Sme schopní prispôsobiť ktorýkoľvek z konferenčných priestorov pre Vašu prezentáciu. Na fotke výstava nábytku vytvorením "izieb" zo sadrokartónu v hlavnej sále.
 
 
 
 

Catering

Často poskytujeme gastronomické služby mimo Hotela Therma**** vo forme Cateringu v Bratislave a v celom Trnavskom kraji. Špecializujeme sa na akcie stredného a väčšieho rozsahu, k čomu sme aj vybavení: chladiace vozidlo, termoboxy, prenosné chladiace pulty, konvektomat, gril, party stany, príbory, poháre, stoly, stoličky, koberce, umelé kvety a stromky, osvetlenie, ozvučenie, program.

 
 
 

Stravovanie pre ubytovaných hostí

Raňajky: bohaté švédske stoly, teplé a studené jedlá a nápoje
Obedy a večere: podľa počtu, švédske stoly alebo výber z menu prípadne kredit v a´la carte reštaurácii
Dodatkovú stravu je možné riešiť v našich reštauráciach a´la carte alebo objednať a uhradiť priamo na mieste.
Kliknite si na cenu polpenzie a plnej penzie.
Pozrite si náš  jedálny lístok alebo fotky jedál.
 
 
 
 
 

Room service, raňajky do postele

... room service, raňajky do postele...

Skutočná POHODA.

 

 
 
 

Otváracia doba prevádzok

Reštaurácia Zerda:
denne od 11.00 do 22.00

Snack Bar a Lobby Bar:
denne od 7.00 do 22.30

Garden Teracce, Buddha Bar:
podľa počasia denne od 7.00 do 22.30

American Bowling Bar
rezervovaný len pre hotelových hostí - denne od 17.00 do 24.00, resp. podľa požiadaviek.

Ostatné priestory sú k dispozícii pre uzatvorené spoločnosti.

WiFi- internet je k dispozícii non-stop vo väčšine prevádzok.