JAPONSKÉ KÚPELE

 

Ak si želáte, pošleme Vám vždy správu s novými akciovými ponukami

Meno:*
E-mail:*
(Vami zadané osobné a kontaktné informácie nebudú sprístupnené tretím osobám.)
 

Japonské kúpele & AsiaSpa

V japonských kúpeľoch namiesto hlučných adrenalínových šmykľaviek nájdete oázu pokoja pre dušu a oddych a osvieženie pre telo. Sviečky okolo zatemnenej vane, vlniaca chill-out hudba a príjemné exotické vône. "jedno vynikajúce miesto pre vypnutie a totálny relax..."

 

Denne dvakrát 30 minút v liečivej vode má blahodarné účinky. Modernému človeku to však už ako celodenný program nepostačuje. Hotel Therma**** poskytuje všetko to, čím sa dajú znásobiť účinky tohto prírodného elementu a skrátiť čas, potrebný na dosiahnutie očakávaného efektu.

 

Akvárium s exotickými rybami oddeľuje vodný svet od vstupnej haly hotela. Kapacita Japonských kúpeľov je naraz 120 osôb. K dispozícii máte šesť  bazénov, tri sauny, dažďový "prales", jacuzzi , uzatvorené tepidárium.

 

V BalneoBar-e Vám naši terapeuti radi ponúknu nealkoholické nápoje. V prípade rezervácie celého vodného sveta AsiaSpa ponúkame aj miešané nápoje či šampanské do estetických nerozbitných pohárikov, s obsluhou aj pri bazénoch.

 
 
 

Bazény a Vodný Svet

Je známe, že Japonci sú výnimočne priateľskí a radi si spolu príjemne podebatujú. Posedenie v bazénoch s horúcou vodou je pre to ideálnou príležitosťou. Tri kľudové sedacie bazény sú vyhriate na ideálnych 35 - 36 C°. Jeden z nich je vybavený perličkovou masážou.
 
Oválny rekreačný bazén má 29°C a je vybavený podvodnými sedadlami. Vyskúšajte si plávanie v protiprúde! Perličkový bazén Kalich s jemnými bublinkami pôsobí upokojujúco na nervový systém a má prijemné sedatívne účinky.
 
Ak sa postavíte pod masážny chrlič, príjemne Vám uvoľní stuhnutú šiju. Pod sedacím chrličom si bez námahy nechajte rozmasírovať chrbát až po kríže bohatým vodným prúdom. Z polohovateľných ležadiel môžu mať rodičia svoje ratolesti stále pred očami.
 
Kneippove bazény s teplotou 35°C a 15°C sú unikátnym kontrastným kúpeľom dolných končatín, kombinovaného s masážou chodidiel chôdzou po guľatých kameňoch.
 
Novinkou je AQUABIKE - bicyklovanie pod vodou. Má to výborný rehabilitačný efekt, záťaž je lepšie rozložená ako pri bežných rotopedoch.
 
 
 

BalneoTherapy a Saunový Svet

BalneoTherapy znamená využívanie blahodárneho vplyvu vody a tepla pre zlepšenie a udržanie zdravia a psychickej pohody. Vaňové kúpele s prísadami ako je rašelinový, aromatický, medový alebo slaný kúpeľ z Mŕtveho mora, odovzdávajú telu cez našu pokožku vzácne minerály.

 

Po Ruskej suchej saune sa otužilci môžu ochladiť v studenom bazéniku, masážou s ľadovou drťou, studenou či vlažnou sprchou alebo si jednoducho vylejú vedro ľadovej vody na hlavu.

 

InfraSauna je určená pre relax a vnútorné prehriatie organizmu. Má liečivé účinky, uvoľňuje kĺby a svaly, prekrvuje pokožku. Je výborné aplikovať pred zábalmi a masážami. Dobre ju znášajú aj zákazníci, ktorým zdravotný stav nedovolí extrémne výkyvy teploty.

 

 

 

ParnáSauna Ceylon style SteamBath je ideálna pre dýchacie cesty, otvára póry na pokožke, vyčisťuje a prekrvuje ju a pôsobí celkovo detoxikačne. Rýchlejší je aj prenos tepla na telo, ako v suchej saune. Východné národy ju používajú tradične s bylinkovými výťažkami, ktoré pridávame priamo do pary.

 

Tepidárium Yobu s vyhrievanými ležadlami, príjemnou hudbou a tlmeným osvetlením je miestom pre oddych po saunovaní, masáži ale najmä po vaňových prísadových kúpeľoch.

 

Niektorým však vyhovuje po saune Jacuzzi - perličkový kúpeľ s masážnymi tryskami.

 
 
 

Rezervujte si teraz !

 
 

Hydrotherapy a Vaňové Kúpele

Oddelenie Hydrotherapy poskytuje vaňové prísadové kúpele a podvodné masáže v šiestich samostatných kúpeľných kabínach - pri meditačnej hudbe a sviečkach za hodinu až 12 osobám. V 600 litrových terapeutických vaniach sa používa čerstvá voda pre každého klienta.
 
Podvodná (subaquálna) hydromasáž spolu s teplom napomáha uvoľneniu svalov, zlepšuje pokožku, chráni proti celulitíde. S teplotou vody 36-37°C Vám vyškolený personál s ručnou tlakovou tryskou pod vodnou hladinou, pod uhlom 30 až 60° premasíruje celé telo.
 
Prečo je sprcha v každej vaňovej kabínke v Japonských Kúpeľoch? Pred vaňovým kúpeľom s cennými prísadami je vhodné sa dôkladne osprchovať telovým mydlom aby sa Vám otvorili póry vašej pokožky, a tak sprístupnili pre blahodárne prísady.
 
Terapeutické vane so zabudovanými tryskami sa najviac využívajú pri perličkových a kľudových prísadových kúpeľoch.  Prísady: soľ z Mŕtveho mora, jód, rašelinový koncentrát, bylinkový extrakt, smotana - med - olej, morské riasy, esenciálne oleje, kvetinkové lupienky s afrodiziakami, atď.
 
Ponuka pre dvojice - Romantický kúpeľ pre dvojicu v kvetinových lupienkach s afrodiziakami alebo kúpeľ Cleopatra (dve vane v jednej miestnosti). Romantická atmosféra pri sviečkach bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.
 
Sundance Pool, vonkajší bazén vás v letnej sezóne príjemne osvieži. Na pohodlných ležadlách sa môžete bezstarostne slniť alebo si vybaviť svoje povinnosti cez internet  WiFi pripojením.
 
 
 

Cenník

Kliknite si na cenník naturmed masáže  či na cenník naturmed procedúry alebo si pozrite  cenník naturmed zábaly. Ceny sú platné do vydania nového cenníka. Pre Vašu spokojnosť Vám odporúčame zakúpiť vopred balíky procedúr spolu s pobytom, lebo sú  cenovo zvýhodnené a predídete možnému limitovanému výberu procedúr počas pobytu.

 

Venujte svojim rodičom, priateľom, zamestnancom alebo šéfovi darčekový pobyt formou ozdobnej poukážky, ktorú Vám pošleme poštou, vytlačenú na meno v ozdobnom balení. Relaxačné pobyty v Hoteli Therma sú účtovne odpočítateľnou položkou. Kliknite si pre pripravovanú Akciovú ponuku.

 

DAY SPA - kúpele bez ubytovania. Využite služby AsiaSpa&BalneoTherapy a NaturMed&Wellness pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu. Pozrite si ponuku denného balíčka DaySpa. Pre Vašu firemnú alebo súkromnú akciu Vám ponúkame možnosť kompletnej rezervácie Balneo &AsiaSpa. Informácie na therma@therma.sk.

 

Hotel Therma si vyhradzuje právo k zámene uvedených procedúr na podobné hodnotou a charakterom (v prípade technických príčin), určenie časového postupu pre aplikáciu jednotlivých procedúr a v prípade ich nedodržania zo strany klienta nemá klient nárok na náhradný termín.

 
 
 

Termálny prameň

Voda z termálneho prameňa v Dunajskej Strede je prírodná, vysoko mineralizovaná, hydrogénuhličitanovo-sodná, so zvýšeným obsahom sodíka, hydrogénuhličitanov a fluoridov, slabo alkalická. Vychádza z hĺbky 1600 metrov, má 57°C a hodnotu PH 8,0.
Zloženie termálnej vody - tabuľka chemického rozboru vody.
 
Masáže, zábaly, procedúry pre telovú kozmetiku, solárium a moderný fitness nájdete v oddelení Naturmed&Fitness.
 
 

Otváracia doba:

- Vodný svet je otvorený denne od 09:00 do 22:00 
(sauny sú v prevádzke počas celého týždna od 09:.00 do 22:00) 
  Masáže od 09:00 do 22:00 s objednávkou poskytujú v oddelení Balneo&AsiaSpa.