NATURMED PROCEDÚRY

 

Čo znamená NaturMed ?

Oddelenie NaturMed&Fitness prináša tisíce rokov osvedčené orientálne metódy a zároveň Vám poskytne rehabilitačné procedúry 21. storočia. V kombinácii s hydroterapiou u nás dosiahnete citeľné výsledky na vašom zdraví a duševnej pohode už za niekoľko dní pobytu.

 

Všetky procedúry sa vykonávajú v štýlovo zariadených, oddelených ošetrovniach, pričom pri aplikácii procedúr odborným personálom sa dáva veľký dôraz na sekundárne faktory ako sú svetlo, vôňa a hudba.

 

Aj po rekreačnom tréningu na rotopede, bežiacom páse či pred horúcim zábalom dobre padne pohár občerstvenia od nášho maséra v NaturBar-e. Prosím kliknite si sem a venujte pozornosť kontraindikáciám pre služby Naturmed a Japonských kúpeľov.

 
 
 

NaturMed masáže

Klasická ručná masáž a intenzívnejšia športová masáž Vám za použitia špeciálnych emulzií pomôže uvoľniť svalstvo a odstrániť bolesť. Zároveň sa zlepšuje cirkulácia krvi. Reflexná masáž je vedená nervovými spojmi a tlakom na reflexný nervový bod posielame signál vybraným orgánom.
 
Esenciálne oleje používané pri aromaterapeutickej masáži majú na pokožku v kombinácii s ručnou technikou aj čistiaci, tonizujúci a revitalizačný účinok. Psychické uvoľnenie umocňuje prostredie - svetlo, hudba a vône. Podobný efekt má masáž s horúcimi lávovými kameňmi.
 
Romantická aromaterapeutická masáž pre dvoch - masáž pre Vás a Vášho partnera v romantickej atmosfére sviečok bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vykonávajú dvaja maséri v jednej miestnosti. Pre uvoľnenie a prekrvenie je k dispozícii masážny pás v CardioFitness.
 
V rámci Balneo&AsiaSpa sa nachádza pracovisko Thai masáž, kde poskytujeme okrem klasických orientálnych metód aj thalasso masáž a masáž Cleopatra s medovo-mliečnou emulziou. Po nahriatí svalov a väziva v saune alebo v kúpeľoch sa dosahujú najlepšie výsledky masážnych procedúr.
 
 
 

Naturmed zábaly

Bahenné zábaly majú popri tepelnom pôsobení mimoriadne regeneračné účinky aj na dehydrovanú pokožku a pleť na tvári. Vďaka vysokému obsahu minerálov hydratujú a zvláčňujú pokožku, dodávajú jej energiu a omladenie. Pokožka sa stáva pevnejšou a pružnejšou. Používame bahno z Karlových Varov z prášku a sudové z Hévízu.

 
 
 

Regeneračné procedúry

Používame rôzne formy fototerapie. Žiarenie Bioptron lampy lieči zápaly, uľavuje bolesti kĺbov a lieči problematickú pokožku. TDP lampa je novinkou z ďalekého východu. Vďaka špeciálnym lávovým minerálom pôsobí zmenená vlnová dĺžka žiarenia intenzívnejšie a hlbšie na postihnuté oblasti.
 
 
 

Skrášľovacie procedúry

V Japonsku pri tisícročnom hľadaní spôsobov ako ženskú pleť zachovať mladú  a najmä bledú (čo je u nich otázkou estetiky), objavili veľa prírodných materiálov, ktoré používa aj moderná kozmetika. Napríklad telový peeling z morskej soli a z rias, či zábaly z olejov, zeleného čaju či sóje.

 

Od svetoznámej značky Gerard´s ponúkame aj tie najexkluzívnejšie prípravky a celotelové procedúry, ako Magic Honey s medom a mandľovým olejčekom či Chocolate sweet - omladzujúci a antistresový zábal s masážou alebo zábal a masáž "ploché bruško" Green Tea proti celulitíde.

 

Z ponuky Gerard´s pre tvár a dekolt  ponúkame čokoládovú masku a masáž či masku na vyhľadenie vrások ANTIWRINKLE. Masky na tvár a ošetrenie pŕs a dekoltu Sensitive či SOY-SOY  s obsahom sóje, kávy a jogurtu sú vhodné pre lifting a zvýšenie elasticity pleti.

 

Vyberte si z prípravkov pre zábaly, peeling a anticelulitídne masáže od značky Thalaspa. Procedúry s morskými riasami  či škoricou pre spevnenie a schudnutie, masáž s gélom Thalasso z morských rias pre detoxikáciu alebo zábal so špeciálnym krémom na schudnutie so superkoncentrátom Thalaspa.

 
 
 

cardio fitness

Cardio-fitness je vybavený profesionálnym stacionárnym bicyklom a  tzv. recumbent bike-om, rotopedom novej generácie, s opierkou na chrbticu. Príjemné prostredie, motivačná hudba, TV a odborný personál Vám spríjemní Váš "workout".
 
Čaká Vás tu bežiaci pás s nastavovaním sklonu dráhy, šikmá lavica a kombinovaná veža pre fitnes. K dispozícii sú samostatné šatne so sprchami, solárium a bar pre občerstvenie.
 
 
 

Cenník

Kliknite si na cenník naturmed masáže  či na cenník naturmed procedúryalebo si pozrite  cenník naturmed zábaly. Ceny sú platné do vydania nového cenníka. Pre Vašu spokojnosť Vám odporúčame zakúpiť vopred balíky procedúr spolu s pobytom, lebo sú  cenovo zvýhodnené a predídete možnému limitovanému výberu procedúr počas pobytu.

 

Venujte svojim rodičom, priateľom, zamestnancom alebo šéfovi darčekový pobyt formou ozdobnej poukážky, ktorú Vám pošleme poštou, vytlačenú na meno v ozdobnom balení. Relaxačné pobyty v Hoteli Therma sú účtovne odpočítateľnou položkou. Kliknite si pre pripravovanú Akciovú ponuku.

 

DAY SPA - kúpele bez ubytovania. Využite služby AsiaSpa&BalneoTherapy a NaturMed&Wellness pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu. Pozrite si ponuku denného balíčka DaySpa. Pre Vašu firemnú alebo súkromnú akciu Vám ponúkame možnosť kompletnej rezervácie Balneo &AsiaSpa. Informácie na therma@therma.sk.

 

Japonské Kúpele s bazénmi a Saunami, Balneotherapy a hydroterapeutické procedúry, ako aj  vaňové kúpele nájdete v oddelení  Japonské Kúpele.

 

Hotel Therma si vyhradzuje právo k zámene uvedených procedúr na podobné hodnotou a charakterom (v prípade technických príčin), určenie časového postupu pre aplikáciu jednotlivých procedúr a v prípade ich nedodržania zo strany klienta nemá klient nárok na náhradný termín.

 
 

Otváracia doba:

- Masáže a zábaly s objednávkou denne od 09:00 do 22:00 h. 
Fitness a Solárium sú pre hotelových hostí otvorené od 09:00 do 22:00.
Pre aktuálnu otváraciu dobu kliknite sem.