ZÁBAVA

 

Cez deň

Japonské kúpele
V japonských kúpeľoch namiesto hlučných adrenalínových šmykľaviek nájdete oázu pokoja pre dušu, oddych a osvieženie pre telo. Sviečky okolo zatemnenej vane, vlniaca chill-out hudba a príjemné exotické vône. "jedno vynikajúce miesto pre vypnutie a totálny relax..."

 

Snack Bar
Podunajská oblasť je známa svojou výbornou kuchyňou. A´la cart Reštaurácia Zerda a SnackBar sú celý deň k Vašim službám  s ponukou medzinárodnej kuchyne a tradičných slovenských a maďarských špecialít. Gastronomická ponuka sa mení pre spokojnosť zákazníkov a podľa sezónnosti.

 

Lobby Bar
Nápoje si môžete dať aj v LobbyBar-e, kde sú hostia obslúžení od skorej rannej kávy počnúc až po posledný drink na dobrú noc. WiFi internetové pripojenie a biliardový stôl je k dispozícii počas celého dňa.

 

Šípky, Biliard, Stolný futbal, stolné hry
V rámci hotela ponúkame množstvo menej adrenalínových programov a aktivít. Okrem spoločenských hier ako šach, si zahrajte biliard pri recepcii alebo v Bowling Bare vyskúšajte stolný futbal či šípky - darts.

 

 
 
 

Večer

Ambiente Wine&Beer Saloon
Vináreň Ambiente Wine&Beer Saloon je miestom večernej debaty pre pivných fajnšmekrov s ponukou  fľaškových ležiakov z celej Európy. Svoj kútik si tu nájdu aj milovníci a znalci výberových vín z nášho archívu. Kapacita pre sedenie 32 osôb.
 
American Bowling Bar
Štýlový nočný klub len pre hotelových hostí - 2 bowlingové dráhy, šípky, stolný futbal, ďalej na požiadanie diskotéka s karaoke s kapacitou 80 osôb. V spojení s vinárňou má kapacitu 110 osôb. Pozrite si aj: Referencie -firemné eventy .
 
Buddha Bar - chill-out
Rozvaľte sa na hlbokých gaučoch Buddha Bar-u v totálnej relaxačnej atmosfére pri Chill-out hudbe. Niekoľko krokov od Vás sa nachádza vonkajší plavecký bazéna a multifunkčné tenisové ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením
 
 
 
 

Mimo hotela

Nordic walking - malebné chodníčky v lužných lesoch popri Malom Dunaji, na hrádzi Gabčíkovskej priehrady či pri starom ramene Dunaja. Na recepcii Vám ukážeme fotografie, pomôžeme vybrať trasu, poskytneme mapy a zapožičiame bicykle alebo Nordic palice  

Požičovňa bicyklov
Dá sa lepšie vychutnať posedenie v horúcom bazéne ako po príjemnej únave? Po prechádzke prírodou - napríklad podľa pravidiel Nordic Walking alebo po výlete na pohodlnom bicykli?

 
Výlety po okolí
Obľúbeným výletom je romantický rafting po Malom Dunaji - pol alebo celodenný splav na chrbte ospanlivej rieky v  nedotknutej prírode. Dvestoročné drevené vodné mlyny, šum lužného lesa pre milovníkov prírody. Taktiež sa splavujú staré ramená Dunaja pri Vojke.
 
 

Link: Žitnoostrovské múzeum
Link: Podujatia v Dunajskej Strede

 

Link: Program Multikina v Dunajskej Strede

 

GOLF CLUB WELTEN sa nachádza neďaleko mesta Dunajská Streda. V príjemnom prostredí južného Slovenska sa tu rozprestiera 18-jamkové majstrovské ihrisko, kde mierna klíma s vysokým počtom slnečných dní umožňuje hru od skorej jari do neskorej jesene. Vďaka polohe má najdlhšiu hraciu sezónu na Slovensku. Radosť z hry a pekný golfový zážitok tu môžu zažiť hráči od začiatočníkov až po profesionálov.

Celková plocha: 65 ha
Jazerá: 6 (celkom 9 ha)
Bunkre: 149 (celkom 1,2 ha)

HRACIE POPLATKY - GREEN FEE
Veková kategória Deň 9 jamiek 18 jamiek
0-9 rokov Pondelok - Nedeľa 3 € 3 €
10-16 Pondelok - Švrtok 11 € 20 €
10-16 Piatok - Nedeľa, Sviatok 15 € 30 €
17-21 Pondelok - Štvrtok 20 € 30 €
17-21 Piatok - Nedeľa, Sviatok 25 € 40 €
22+ Pondelok - Štvrtok 25 € 45 €
22+ Piatok - Nedeľa, Sviatok 35 € 60 €

Ubytovaní hostia Hotela Therma**** majú nárok na zľavu -20%.
Rezervácie vybavuje rezervačné oddelenie Hotela Therma.

Link: Program Golf clubu Welten

 
 
 

Otváracia doba prevádzok

American Bowling Bar
Rezervovaný len pre hotelových hostí - denne od 17.00 do 24.00, resp. podľa požiadaviek.

Reštaurácia Zerda:
Denne od 11.00 do 22.00

Snack Bar a Lobby Bar,
Denne od 7.00 do 22.30

Garden Teracce, Buddha Bar (podľa počasia):
Denne od 7.00 do 22.30
 
 
 

Šport - Vonkajšie - outdoor

Pre aktívny oddych máme pre vás tenisový dvorec s umelým trávnikom a nočným osvetlením. Môžete si dohodnúť trénera či sparing partnera. Ak si chcete zahrať  mini futbal, požičiame Vám bránky a loptu.

 

Priamo v Hoteli Therma**** je k dispozícii požičovňa kvalitných horských bicyklov. Zorganizujeme Vám výlet k historickým vodným mlynom na Malom Dunaji, na hrádzu Gabčíkovskej priehrady či popri starom ramene Dunaja. Alebo len tak obehnúť mesto a dať si v centre kávu?

 

Urobte si prechádzku podľa pravidiel Nordic Walking okolo neďalekého rybníka, či po malebných chodníčkoch v lužných lesoch popri Malom Dunaji. Nordic palice sú k dispozícii na recepcii.

 

Autodróm Slovakiaring – zážitok pre všetkých v Orechovej Potôni

Necelých 8 kilometrov od Dunajskej Stredy v Orechovej Potôni sa nachádza pretekársky okruh, automotodróm Slovakia Ring. Jedinečné výcvikové zariadenie pre motoristov, ktorého súčasťou je aj centrum bezpečnej jazdy, prináša šancu zdokonaliť svoje vodičské schopnosti, vyskúšať si rýchlu jazdu, precvičiť techniku alebo si len jednoducho vychutnať radosť zo slobody za volantom na jedným z najdlhších jazdeckých okruhov. Motocykloví nadšenci rovnako ako majitelia automobilov s vysokým výkonom určite ocenia priestor na skúšanie limitov a výnimočnú príležitosť zažiť pocity profesionálov pri skutočných pretekoch.

 

Automotodróm Slovakia Ring poskytuje možnosť pre všetkých, ktorí si chcú beztrestne vyskúšať naozaj rýchlu jazdu na 6 kilometrov dlhom pretekárskom okruhu. V Orechovej Potôni môžete jazdiť s pedálom až na podlahe, alebo si len jednoducho zdokonaľovať svoje vodičské schopnosti. Okruh je možné jazdiť v 6 variantoch a to obojsmerne, čo znamená až 12 variant dráhy.

Okrem najdlhšieho cestného okruhu v Európe sa v areáli Slovakiaringu nachádza Driving Academy - centrum bezpečnej jazdy - vrátane školy šmyku, ktoré poskytuje výcvik pre všetky skupiny vodičov zameraný na zvládnutie nečakanej krízovej situácie. Práve na tomto mieste na jazdeckej dráhe Slovakiaringu v Orechovej Potôni majú vodiči skvelú príležitosť zdokonaliť sa v jazde a v bezpečnom prostredí si vyskúšať svoje reakcie v situácii, keď doslova rozhoduje každá sekunda.
 

V areáli neďalekého Thermalparku si môžete zahrať beach volejbal,  minigolf, zaplávať si v 50 metrovom bazéne alebo zahrať futbal na trávniku.

 

 

V neďalekej obci Báč, 17 km od Hotela Therma**** sa otvorilo 18 jamkové majstrovské ihrisko. Golf club Welten disponuje aj s jedinečným Driving Range-om, ktorý sa nestáva fádnym ani pre často trénujúcich hráčov pre odpaľovanie z oboch strán.

 

 

Pre športových rybárov je v okolí tucet jazier pre rybolov. Vítajú tu  aj  začiatočníkov. Zapožičiavame výbavu, zaistíme odvoz, ale ryby budete chytať sami! A ak si zaželáte, Váš úlovok Vám pripravíme na večeru.

 

 

Rafting po Malom Dunaji alebo po ramenách starého Dunaja pri Vojke - pol alebo celodenný splav na chrbte ospanlivej rieky v nedotknutej prírode. Dvestoročné drevené vodné mlyny, šum lužného lesa pre milovníkov prírody.

 

Dostihy v Šamoríne – Čilistove v novej Hipo aréne

Po troch desaťročiach sa do mesta Šamorín konečne vrátia kone jazdecké preteky.
Finančná skupina Istrokapitál stavia najväčšie športové centrum Slovenska - Elements Resort. Súčasťou čoskoro hotového kompelxu v Čilistove je aj nová Hipo arénajazdecký areál, ktorý sa už používa a je zameraný na všetky druhy jazdeckých konských športov, parkúr, dostihy, drezúru, ako aj vytrvalostné jazdecké preteky.
Na obrovskej ploche pri Dunaji medzi Šamorínom a Čilistovom už vyrastajú bazény, ihriská, atletický ovál, dostihová dráha, parkúry, jazdecké haly i gymnastická hala. Plavcov určite poteší, že v ňom bude otvorený olympijský 50-metrový bazén a krytá „dvadsaťpäťka“.

 

Bežci, vrhači či skokani sa môžu tešiť na ľahkoatletické ihrisko s prírodným futbalovým trávnikom. Súčasťou komplexu bude umelé futbalové ihrisko.
"Koníčkari" sa môžu tešiť na hipoarénu, ktorá spĺňa najvyšší európsky štandard. Jazdecký areál sa rozprestiera na ploche 379.167 m2, budú sa tu usporadúvať najmä medzinárodné jazdecké preteky. Súčasťou arény je veľká tribúna s kapacitou viac ako 2500 miest na sedenie. Tu sa nachádzajú okrem sedenia aj rôzne stánky s občerstvením, priestor pre rozhodcov, VIP tribúna a športové obchody. V areáli sa nachádza 638 boxov na zimné, ako aj letné ustajnenie a dve jazdecké haly. Povrchy v celom areáli sú na kvalitatívne najvyššej úrovni, aby bola zabezpečená bezpečnosť koní a jazdcov.

 
 

Šport - Vnútorné - indoor

Vyskúšajte si plávanie v protiprúde vo vnútornom relaxačnom bazéne, alebo novinku AQUABIKE - bicyklovanie pod vodou. Má to výborný rehabilitačný efekt, záťaž je lepšie rozložená ako pri bežných rotopedoch. V lete vás čaká vonkajší bazén s pohodlnými ležadlami.
 
Dve profesionálne dráhy amerického bowlingu so súťažnými parametrami poskytnú skvelú zábavu aj pre dva tucty hráčov aj so sprievodom. Alebo si zahrajte biliard, šípky či stolný futbal. Neverili by ste, ako vie po pol hodine aj tá puška unaviť ramená.
 
Cardio-fitness je vybavený klasickým rotopedom a tzv. recumbent bike-om, rotopedom novej generácie, s opierkou chrbtice. Čaká Vás tu ešte bežiaci pás s nastavovaním sklonu dráhy, šikmá lavica a kombinovaná veža pre fitness. Náš masér vás obslúži  aj s občerstvením či zapne solárium.
 
Nielen pre deti sú na recepcii k dispozícii spoločenské stolné hry, karty a šach.
 
 

DAY SPA a cenníky

Využite služby DAY SPA - kúpele bez ubytovania AsiaSpa&BalneoTherapy
a NaturMed&Wellness oddelenia pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu.

 

Naše ceny:
- Cenník balneo&asia spa a natrumed masáže
- Cenník šport, zábava, požičovňa