ŠPORT

 

Vonkajšie - outdoor

Pre aktívny oddych máme pre vás tenisový dvorec s umelým trávnikom a nočným osvetlením. Môžete si dohodnúť trénera či sparing partnera. Ak si chcete zahrať  mini futbal, požičiame Vám bránky a loptu.

 

Priamo v Hoteli Therma**** je k dispozícii požičovňa kvalitných horských bicyklov. Zorganizujeme Vám výlet k historickým vodným mlynom na Malom Dunaji, na hrádzu Gabčíkovskej priehrady či popri starom ramene Dunaja. Alebo len tak obehnúť mesto a dať si v centre kávu?

 

Urobte si prechádzku podľa pravidiel Nordic Walking okolo neďalekého rybníka, či po malebných chodníčkoch v lužných lesoch popri Malom Dunaji. Nordic palice sú k dispozícii na recepcii.

 

V areáli neďalekého Thermalparku si môžete zahrať beach volejbal,  minigolf, zaplávať si v 50 metrovom bazéne alebo zahrať futbal na trávniku.

 

 

V neďalekej obci Báč, 17 km od Hotela Therma**** sa otvorilo 18 jamkové majstrovské ihrisko. Golf club Welten disponuje aj s jedinečným Driving Range-om, ktorý sa nestáva fádnym ani pre často trénujúcich hráčov pre odpaľovanie z oboch strán.

 

 

Pre športových rybárov je v okolí tucet jazier pre rybolov. Vítajú tu  aj  začiatočníkov. Zapožičiavame výbavu, zaistíme odvoz, ale ryby budete chytať sami! A ak si zaželáte, Váš úlovok Vám pripravíme na večeru.

 

 

Rafting po Malom Dunaji alebo po ramenách starého Dunaja pri Vojke - pol alebo celodenný splav na chrbte ospanlivej rieky v nedotknutej prírode. Dvestoročné drevené vodné mlyny, šum lužného lesa pre milovníkov prírody.

 
 
 

Vnútorné - indoor

Vyskúšajte si plávanie v protiprúde vo vnútornom relaxačnom bazéne, alebo novinku AQUABIKE - bicyklovanie pod vodou. Má to výborný rehabilitačný efekt, záťaž je lepšie rozložená ako pri bežných rotopedoch. V lete vás čaká vonkajší bazén s pohodlnými ležadlami.
 
Dve profesionálne dráhy amerického bowlingu so súťažnými parametrami poskytnú skvelú zábavu aj pre dva tucty hráčov aj so sprievodom. Alebo si zahrajte biliard, šípky či stolný futbal. Neverili by ste, ako vie po pol hodine aj tá puška unaviť ramená.
 
Cardio-fitness je vybavený klasickým rotopedom a tzv. recumbent bike-om, rotopedom novej generácie, s opierkou chrbtice. Čaká Vás tu ešte bežiaci pás s nastavovaním sklonu dráhy, šikmá lavica a kombinovaná veža pre fitness. Náš masér vás obslúži  aj s občerstvením či zapne solárium.
 
Nielen pre deti sú na recepcii k dispozícii spoločenské stolné hry, karty a šach.
 
 

 

DAY SPA a cenníky

Využite služby DAY SPA - kúpele bez ubytovania AsiaSpa&BalneoTherapy
a NaturMed&Wellness oddelenia pre jednodňovú návštevu aj bez pobytu.

 

Naše ceny:
- Cenník balneo&asia spa
- Cenník naturmed masáže
- Cenník šport, zábava, požičovňa