POBYTY

Staň sa našim fanúšikom a sleduj TOP PONUKU
 

Rezervacia izby

 
 

Ak si želáte, pošleme Vám vždy správu s novými akciovými ponukami

E-mail:*
Meno:
(Vami zadané osobné a kontaktné informácie nebudú sprístupnené tretím osobám.)
 
 
 

Prosím, vyberte typ pobytu

Štandard pobyty Špeciálne pobyty
 
 

NOVINKA: každú sobotu nočné kúpanie - BAZÉN PARTY - pobytových hostí s GRÁTIS drinkom a svetelnými efektmi

 

. Strava - bohaté švédske stoly alebo výber z menu resp. a´la carte reštaurácia, snack bar a terasa.
. Vo večerných a nočných hodinách je pre hotelových hostí vyhradený American Bowling Bar s dvomi dráhami a Ambiente Wine&Beer Saloon s reprodukovanou hudbou a tanečným parketom do 02:00.
. AsiaSpa sú Japonské kúpele s jedným veľkým rekreačným a 3 kľudovými bazénmi s rôznymi atrakciami (2x protiprúd, 2x perličkový bazén, bazén s chrličmi pre chrbtovú masáž a kneippove bazény pre kontrastný kúpeľ nôh s masážou chodidiel).
. Balneo procedúry a hydroterapia - vaňové prísadové kúpele a hydromasáže sú poskytované v oddelení Balneo&AsiaSpa pri meditačnej hudbe a sviečkach. K dispozícii je šesť 600-litrových terapeutických vaní v samostatných kúpeľných kabínach, pri použití čerstvej vody pre každého klienta.
. NaturMed procedúry - zábaly, masáže a kozmetické služby sa poskytujú v oddelení NaturMed v atmosfére Orientu - sviečky, ezoterická hudba, vonné prísady.. Venujte darčekový pobyt vašim rodičom, priateľom, zamestnancom alebo šéfovi formou ozdobnej poukážky, ktorú Vám pošleme poštou, vytlačenú na meno obdarovaného v ozdobnom balení.
. Naše relaxačno-ozdravovacie pobyty sú účtovne odpočítateľnou položkou.